Śląsk Sport.pl > 

Ekstraklasa. Łukasz Sekulski w Piaście Gliwice

PAP

2017-02-02, godz. 22:06

Łukasz Sekulski będzie wiosną piłkarzem Piasta Gliwice. 26-letni napastnik został wypożyczony z Jagiellonii Białystok, a grał ostatnio w Koronie Kielce.

MARCIN ONUFRYJUK

Działacze Piasta zagwarantowali sobie opcję transferu definitywnego po zakończeniu wypożyczenia.

- Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. W Gliwicach jest wszystko, co potrzebne zawodnikowi do pracy. Akurat zdarzyło się tak, że w meczu Korony z Piastem strzeliłem gola gliwiczanom i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Myślę jednak, że ani trener, ani zawodnicy nie mają mi tego za złe - powiedział napastnik cytowany przez oficjalną stronę internetową wicemistrza Polski.

Zawodnik grał wcześniej m.in. w Wiśle Płock i Jagiellonii, skąd został wypożyczony do Korony. Jesienią wystąpił w kieleckich barwach w 10 ekstraklasowych spotkaniach, zdobył pięć goli.

Również w czwartek Piast pozyskał 30-letniego obrońcę Adama Mójtę, który podpisał półtoraroczny kontrakt po rozwiązaniu umowy z Wisłą Kraków.

W styczniu z gliwickim klubem związali się czeski napastnik Michal Papadopulos (Zagłębie Lubin) i bośniacki pomocnik Stojan Vranjes (Legia Warszawa).

Odeszli z kolei na zasadzie wypożyczenia chorwacki napastnik Josip Barisic (do Arki Gdynia) i słoweński pomocnik Sasa Zivec (do 2-ligowej włoskiej Latiny Calcio), a kontrakt z austriackim napastnikiem Sandro Gotalem został rozwiązany za porozumień stron.

Żona nowego napastnika Legii będzie błyszczeć na trybunach przy Łazienkowskiej! WOW
Udostępnij link: Facebook

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Śląsk