Śląsk Sport.pl > 

Ruch Chorzów spłacił piłkarzy. Prezes Dariusz Smagorowicz zaskoczony reakcją

Wojciech Todur

2014-04-01, godz. 06:34

Ruch Chorzów uregulował większość zaległych zobowiązań wobec piłkarzy i trenerów. Czy licencja na nowy sezon nie jest już zagrożona?Zgodnie z zapowiedziami prezesa Ruchu Dariusza Smagorowicza niebiescy uregulowali większość zadłużenia wobec graczy chorzowskiego klubu. - Praca, praca i jeszcze raz praca. To jedyny droga do celu. Co ciekawe, większość osób nie dowierza lub wątpi, że nam się udało. Jestem tym zaskoczony - mówi prezes niebieskich.

Słowa Smagorowicza potwierdzają gracze Ruchu. - W tych czasach ciężko znaleźć sponsora, który łożyłby pieniądze na klub piłkarski. Długo to trwało, ale klubowi w końcu udało się wszystko dopiąć. Oby tak było dalej - powiedział kapitan drużyny Marcin Malinowski, którego cytuje portal niebiescy.pl.

Ruch zawarł też ugody m.in. na wypłatę premii za miniony sezon, gdy klub utrzymał się w lidze tylko dlatego, że licencji na grę w Ekstraklasie nie otrzymała Polonia Warszawa.

Spłata zadłużenia i zawarcie ugód były warunkami koniecznymi do tego, żeby Ruch miał szanse na otrzymanie licencji na sezon 2014/15. Działacze niebieskich zapewniają, że czekają na ostateczne rozstrzygnięcia w tej sprawie ze spokojem.

Ruch Chorzów powalczy o europejskie puchary? Podyskutuj na Facebooku >>

Udostępnij link: Facebook

Komentarze (8)

 • januszljot | 4 lata temu

  Żart prima aprilisowy. Smagorowicz tonie w długach, zwykli pracownicy nie dostają kasy od grudnia 2013 roku, Niedzielana łamią dlatego że upomniał się o kasę, nie płacą mu i wy wierzycie że Andrzej podpisał ugodę? A dominek się napalił i zachwyca się swoim beznadziejnym klubem. Skąd ruch miał 12 mln. Już wiem, zimą klub pozyskał strategicznego sponsora który płaci 1000 za strzeloną bramkę

 • domin1920 | 4 lata temu

  To nie jest żart prima aprilisowy. Ta informacja jest już od czwartku i potwierdzili ją sami zawodnicy.
  Zresztą nikt sobie żartów nie robi bo dot. licencji ...żarty sobie robią w mieście na Z.

 • maczo1948 | 4 lata temu

  Domis smile ped.ał smile

 • maczo1948 | 4 lata temu

  Hehe domisiowaty domel tak ty wesz o twoim smierdzacym klubie co na o Galapagos city czyli nic,smagororwicz sie wykosztowal heheheh on ma was w dupie bedziecie brac na Gksie a my na pieknym nowym obiekcie flety!

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Śląsk